Є ЛІКИ — сайт, на якому кожен пацієнт може перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні.

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні лікарських засобів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. На жаль, пацієнти не завжди знають про наявність безкоштовних ліків у їхніх лікарнях. Завдяки проекту Є ЛІКИ кожен українець може перевірити, які саме лікарські засоби, є у його лікарні.

Зручність для пацієнта

Єдиний сайт для лікарень всієї країни
Зручний пошук лікарні на мапі або за назвою
Актуальна інформація про ліки, наявні у лікарні
Інформація про розподіл ліків у лікарні згідно з відповідними Наказами

Ресурс Є ЛІКИ дозволяє пацієнту перевірити наявність необхідних йому ліків у лікарні, придбаних за бюджетні кошти. Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях країни як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Щотижневе оновлення кількості лікарських засобів забезпечує актуальність інформації.

Користь для ОДА

Персональна сторінка області на сайті проекту Є ЛІКИ
Автоматизація процесу публікації залишків лікарських засобів
Участь у прозорій антикорупційній ініціативі
Простота впровадження

Приєднання до ініціативи свідчить про відкритість та готовність керівництва області до якісних змін у сфері охорони здоров’я. Долучення до ініціативи виводить з тіні інформацію про те, як використовуються у лікувальних установах дороговартісні лікарські засоби та медичні вироби, які закуповуються за державні кошти. Полегшує контроль за розподілом та використанням ЛЗ представникам місцевої та центральної влади. Участь у проекті автоматизує виконання Наказу МОЗ 509 від 2.06.16 для області та надає безкоштовну для ОДА та лікарень підтримку ресурсу.

Простота для лікарні

Персональна сторінка лікарні на сайті Є ЛІКИ
Зручний та простий у користуванні інтерфейс персонального кабінету
Синхронізація довідника лікарських засобів з Державним реєстром
Користування для лікарні є безкоштовним

Кожна лікарня отримує персональну сторінку на сайті та персональний кабінет зі зручним інтерфейсом. Довідник лікарських засобів синхронізовано з Державним реєстром лікарських засобів, що унеможливлює виникнення помилок у назвах та характеристиках лікарських засобів. Зручний інтерфейс, розподіл наявних лікарських засобів за категоріями та можливість вивантаження актуальної інформації про наявність лікарських засобів у зручному форматі (.xls) дозволяє лікарням вести облік лише у персональному кабінеті для значної економії часу. Крім того, участь у проекті зміцнює потенціал лікарень та готує їх до впровадження e-health.

Долучитись до проекту

Проект Є ЛІКИ створено командою БФ «Пацієнти України» за сприяння Міжнародного Фонду «Відродження»
та у партнерстві з Програмою розвитку ООН для пацієнтів України.